Poszukuję odzieży roboczej dla robotników

mason-694271_640Jestem właścicielem firmy budowlanej, która bierze udział w przetargach na budowę ulic w powiecie radomszczańskim i okolicach. Szukam obecnie dobrej odzieży roboczej dla moich pracowników. Do niedawna zatrudniałem dziesięciu pracowników, którzy korzystali z odzieży roboczej zakupionej przeze mnie przed dwoma laty. Te ubrania uległy w tym czasie zniszczeniu, gdyż pracownicy musieli pracować w trudnych warunkach, niejednokrotnie na kolanach i ich ubrania często się brudziły błotem i kurzem. Zdarzało się też, że robotnicy brudzili swoje ubrania robocze zaprawą murarską lub substancjami używanymi przy budowie dróg.

Zapewniałem czyszczenie tych ubrań co najmniej raz w tygodniu i po dwóch latach użytkowania ta odzież robocza bardzo się zużyła, pomimo tego, że była wykonana z wytrzymałych materiałów dobrej jakości. Zgodnie z wymaganiami, była uszyta z pomarańczowego, mocno jaskrawego materiału wraz z paskami odblaskowymi. Posiadała odpowiednie atesty i spełniała normy odpowiednie dla robotników pracujących w bliskiej odległości od pojazdów drogowych poruszających się po ulicach.

Obecnie szukam nowej odzieży roboczej dla moich robotników i liczę na to, że będzie równie dobrej jakości jak ta, która służyła moim pracownikom w ostatnim czasie. Chciałbym kupić co najmniej piętnaście zestawów tej odzieży, gdyż obecnie zatrudniam piętnastu robotników. Najlepiej byłoby zamówić te ubrania bezpośrednio u producenta lub ewentualnie w jakimś dobrym, renomowanym sklepie. Nie chcę kupować tej odzieży w supermarkecie, gdyż uważam, że nie spełni ona moich oczekiwań.